Seda Hanım 13 ayda tam 64 kilo verdi. Diyetisyen Kübra Hanım’ın kapısını çaldığında 122,8 kilo olan Seda Hanım, yaşamı boyunca kilo problemiyle mücadele etmiş birisiydi. Artık daha fazla kilo alıp vercek psikolojik gücünün kalmadığını söyleyen Seda Hanımla diyetisyeni Kübra BAL 1 senelik bir yol haritası çizdiler. Seda Hanım 13 ayda ideal kilosu olan 58 kiloya indiğinde, bu süreçteki en büyük destekçisi ve tek yol arkadaşı diyetisyeni Kübra Hanım’dı.

Kübra Hanım’ın hazırladığı diyet listelerini dikkatli bir şekilde uygulayan 27 yaşındaki Seda Hanım’ın yağ oranı %49’dan %21’e indi. Metabolizma yaşı ise 39’dan 21’e düştü. Kendisindeki fiziksel değişim inanılmazdı. Kilolu günlerinde fotoğraf çektirmeyen Seda Hanım’dan ideal kilosunda da fotoğraf almak kolay olmadı. Fotoğrafta görmüş olduğunuz Seda Hanım’ın eski pantalonu 56 bedendi. Üzerindeki ise 36 beden.

Seda Hanım ve diyetisyeni Kübra BAL, bir süre kilo koruma programına devam ettiler. Şimdi ise halen birbirleriyle görüşmeyi dürdürmekteler. Seda Hanım’a hayatı boyunca tekrar kilo problemi yaşamayacağı günler dileklerimizle….

Ücretler hakkında bilgi ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
0216 428 36 84
iletisim@kubrabal.com

Kurumsal