ONLINE DİYET

Diyetisyen Kübra Bal telefon, e-posta, sosyal medya ve whatsapp uygulaması aracılığıyla her an görüşme imkanı sunan takipli online diyet hizmeti vermektedir.

İstanbul'da olup ofisimize uzakta bulunan, İstanbul dışında ve yurtdışında yaşayan, yoğun çalışan, haftalık takiplere gelecek vakti olmayan, diyet süresince motivasyonunu yüksek tutmak isteyen, her an takip altında olma ihtiyacı hisseden kişiler için en iyi seçenek uzman bir diyetisyenin kontrolünde online diyet sürecine girmektir.

Sağlıklı beslenme ve zayıflama ile ilgili, arkadaş çevresinden duyulan diyet maceraları, internette ve sosyal medyada bulunan sağlığı tehdit eden zayıflama listeleri, diyet uzmanı olmayan kişilerin programları çok sayıda bilgi kirliliği oluşturmaktadır. Online diyet hizmeti ile, sağlıklı beslenme listenizi diyetisyeniniz hazırlar ve sizi takip altına alarak istediğiniz hedefe ulaştırır.

Diyet programınız, yaşam tarzınıza, beslenme alışkanlıklarınıza, sağlık problemlerinize, çalışma saatlerinize göre size uygun hazırlanır.

Takipli online diyetinizde, ödemeyi yaptıktan sonra 2 gün içerisinde beslenme programınız hazırlanarak her hafta yenilenir. Haftada 1 gün, evinizdeki bir tartıda veya ulaşabileceğiniz bir vücut analiz cihazında tartılıp sonucu bize bildirmeniz yeterlidir.

Online diyet ile ana ve ara öğün saatlerinizi, sevdiğiniz ve sevmediğiniz besinleri seçebilir, size özel beslenme programı ile sıkılmadan diyet yapabilirisiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurduğunuzda  gün içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

 

Ücretler hakkında bilgi ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
0216 428 36 84
iletisim@kubrabal.com

ONLINE DİYET