DYT. KÜBRA BAL

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2009 yılında mezun olan Diyetisyen H.Kübra BAL, eğitimi süresince Özel Mesa Hastanesi, Gazi Üniversitesi Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi ve kuruluşları ve Yıldız Yemek Fabrikası'nda stajlarını tamamlamıştır. Çengelköy Ülkü Hastanesi, Çengelköy Safa Hastanesi ve Medivia Hospital'da görev yapmıştır. Çeşitli dönemlerde dergi ve gazetelerde yazılar yazmış, spor merkezlerinde seminerler vermiş, çok sayıda kurs ve seminerlere katılmış ve Diyetkolik.com sitesinin kurucu diyetisyeni olarak görev almıştır.

Kübra BAL 2013 yılında kurduğu Koşuyolu Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi'ni, Ekim 2015'te Kübra Bal Beslenme ve Diyet Ofisi olarak Akasya Acıbadem Kent Kule'ye taşımıştır. Diyetisyen Kübra Bal, yeni ofisinde sağlıklı beslenme ve zayıflamayla ilgili danışmanlık vermeye devam etmekte, yıllar geçtikçe yüzlerce kişiden edindiği bilgi birikimi ve tecrübelerle danışanlarına destek olmakta, ofis dışında, internet ve telefon üzerinden online diyet hizmeti de vermektedir.

Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde yüksek lisans eğitimine devam eden Diyetisyen Kübra BAL, evli olup 3 yıldır ikiz annesidir.

 

Ücretler hakkında bilgi ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
0216 428 36 84
iletisim@kubrabal.com

DYT. KÜBRA BAL